BEZPŁATNE SZKOLENIE "Pierwsza pomoc przedmedyczna"

BEZPŁATNE SZKOLENIE w lutym

"Pierwsza pomoc przedmedyczna"

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Termin: 27 luty 2017

Godziny: 1600 - 1900

Miejsce: sala wykładowa PCUD ul. Rymanowska 15a

Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych w roku 2017 kontynuuje cykl darmowych szkoleń. Kierując się zasadą ciągłego doskonalenia zawodowego wychodzi naprzeciw sugestiom środowiska nauczycielskiego, dlatego tematyka szkoleń każdego miesiąca jest różna. Zapraszamy więc to śledzenia strony internenowej na której co miesiąc ukazywać się będzie termin kolejnego szkolenia bezpłatnego. Styczniowe bezpłatne szkolenie dotyczyć będzie wywiadu jako narzędzia pracy nauczyciela.

Umiejętność udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej wynika nie tylko z obowiązku prawnego, ale również z moralnego obowiązku. Każdy człowiek powinien przejść szkolenie z zakresu udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej, gdyż w każdej chwili może być ona pomocna w ratowaniu zdrowia i życia. Tematyka szkolenia będzie dostosowana do grupy uczestników i zawierać będzie zagadnienia związane z udzieleniem pierwszej pomocy dzieciom z utrudnionymi możliwościami komunikacji.

Zaświadczenia zostaną wydane po zakończeniu szkolenia.

Przed wypełnieniem aplikacji, proszę zapoznać się z regulaminem

Regulamin bezpłatnych szkoleń w roku szkolnym 2016/2017