BEZPŁATNE SZKOLENIE "Socjometria jako skuteczny sposób poznawania nieformalnych przywódców klasy szkolnej"

BEZPŁATNE SZKOLENIE w lutym

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Termin: 27 luty 2017

Godziny: 1600 - 1900

Miejsce: sala wykładowa PCUD ul. Rymanowska 15a

Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych w roku 2017 kontynuuje cykl darmowych szkoleń. Kierując się zasadą ciągłego doskonalenia zawodowego wychodzi naprzeciw sugestiom środowiska nauczycielskiego, dlatego tematyka szkoleń każdego miesiąca jest różna. Zapraszamy więc to śledzenia strony internenowej na której co miesiąc ukazywać się będzie termin kolejnego szkolenia bezpłatnego. Styczniowe bezpłatne szkolenie dotyczyć będzie wywiadu jako narzędzia pracy nauczyciela.

W miesiącu lutym zaplanowano szkolenie "Socjometria jako skutecnzy sposób poznawania nieformalnych przywódców klasy szkolnej". W pracy nauczyciela i pedagoga poznanie metod i technik komunikacji między uczniami jest bardzo ważne. Zastosowanie socjometrii zwłaszcza w nowych grupach szkolnych jest bardzo ważne, gdyż nauczyciel jest w stanie poznać relacje, jakie występują między uczniami. Właściwa interpretacja wyników badania socjometrycznego może być pomocna przy realizacji pracy w grupach.

Zaświadczenia zostaną wydane po zakończeniu szkolenia.

Przed wypełnieniem aplikacji, proszę zapoznać się z regulaminem

Regulamin bezpłatnych szkoleń w roku szkolnym 2016/2017

ZAPISZ SIĘ NA NOWE EDYCJE STUDIÓW PODYPLOMOWYCH