BEZPŁATNE SZKOLENIE "Wczesna interwencja logopedayczna i wspomaganie rozwoju dziecka"

BEZPŁATNE SZKOLENIE w czerwcu

"Wczesna interwencja logopedyczna

i wspomaganie rozwoju dziecka"

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

o zakwalifikowaniu się na bezpłatne szkolenie, uczestnik zostanie powiadomiony SMS w środę 07.06.2017 r.

Termin: 9 czerwca 2017

Godziny: 1600 - 1900

Miejsce: sala wykładowa PCUD ul. Rymanowska 15a

Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych kieruje się zasadą ciągłego doskonalenia zawodowego. Wychodząc naprzeciw sugestiom środowiska nauczycielskiego, PCUD w Rzeszowie rozpoczyna cykl darmowych szkole  w roku szkolnym 2016/2017. Nauczycielu jeśli myślisz o podnoszeniu kwalifikacji poprzez studia podyplomowe​, to zapraszamy na jedno z darmowych szkoleń, które przybliży tematykę i pomoże dokonać wyboru co do przyszedłeś ścieżki edukacyjnej. Kolejnym szkoleniem realizowanym jest wczesna interwencja logopedyczna i wspomaganie rozwoju dziecka

Celem szkolenia jest:

• Wyjaśnienie zagadnień dotyczących wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i wczesnej interwencji logopedycznej.
  • Zapoznanie z metodami pracy dzieci potrzebujących wczesnego wspomagania i interwencji logopedycznej.
  • Poznanie i utrwalenie metod wspomagania (Metoda dobrego Startu, wspomaganie ryzyka dysleksji)

Prawidłowy rozwój dziecka zależy jest od działań szkoły i nauczyciela. Od pierwszych dni szkoły, nauczyciel ma obowiązek obserwować dziecko w procesie rozwoju.

Przed wypełnieniem aplikacji, proszę zapoznać się z regulaminem bezpłatnych szkoleń. Zwłaszcza proszę zwrócić uwagę na 4 i 5 punkt regulaminu w części SZKOLENIE:

4. Jedna osoba może uczestniczyć w jednym szkoleniu w semestrze. Zgłoszenia na kolejne szkolenia będą przesuwane na listę rezerwową.

5. W kolejnym szkoleniu osoba może zostać zakwalifikowana wyłącznie z listy rezerwowej.

Regulamin bezpłatnych szkoleń w roku szkolnym 2016/2017